Главным люстратором Украины назначили 23-летнюю Анну КалынчукМинистерство юстиции назначило исполняющей обязанности директора департамента по спросам люстрации Анну Калынчук вместо Татьяны Козаченко.
Президента Кореи подозревают в коррупцииПрокуратура Полдневной Кореи в воскресенье заявила, что президент стороны Пак Кын Хе причастна к коррупционным схемам.
Позичальники заморозять банкрутство
Чиновники пропонують прийняти закон про добровільної реструктуризації, щоб встановити єдині рамкові правила роботи банків-кредиторів з позичальниками. Щоправда, закон буде необов'язковим для виконання і не може вимагати від банків іти на поступки позичальникам. Єдине, в чому допоможе новий механізм, - в затягуванні процедури банкрутства і відходу від виконання зобов'язань на строк до чотирьох місяців.
Страховики життя позбудуться 40 млн грн
Лайфовим страховим компаніям належить зафіксувати збитки від списання частини зовнішнього держборгу України. До кризи інвестиції в єврооблігації дозволяли захеджувати валютні ризики страховиків, але, на їх щастя, вони купили бондів всього на 200 млн грн.
Нацбанк витягає банки на світ
Трохи менше половини українських банків досі не розкрили своїх реальних власників або не підтвердили джерела походження капіталів. Банки, що викликали пильний інтерес НБУ, обіцяють надати всю інформацію, адже на кону їх подальше існування.
Американський ринок нафти впаде до 12 доларів за барель - експертНайближчим часом США змушені будуть значно збільшити експорт нафти, що буде пов'язано зі значним перевиробництвом на внутрішньому ринку.

Опрос

Оцените работу движка

Другие опросы...