Вход
Реклама

Главным люстратором Украины назначили 23-летнюю Анну Калынчук

Министерство юстиции назначило исполняющей обязанности директора департамента по спросам люстрации Анну Калынчук вместо Татьяны Козаченко.
Читати далі

Президента Кореи подозревают в коррупции

Прокуратура Полдневной Кореи в воскресенье заявила, что президент стороны Пак Кын Хе причастна к коррупционным схемам.
Читати далі

Позичальники заморозять банкрутство

11-10-2015, 00:10 | Аналітика
Чиновники пропонують прийняти закон про добровільної реструктуризації, щоб встановити єдині рамкові правила роботи банків-кредиторів з позичальниками. Щоправда, закон буде необов'язковим для виконання і не може вимагати від банків іти на поступки позичальникам. Єдине, в чому допоможе новий
Читати далі

Страховики життя позбудуться 40 млн грн

11-10-2015, 00:10 | Аналітика
Лайфовим страховим компаніям належить зафіксувати збитки від списання частини зовнішнього держборгу України. До кризи інвестиції в єврооблігації дозволяли захеджувати валютні ризики страховиків, але, на їх щастя, вони купили бондів всього на 200 млн грн.
Читати далі

Нацбанк витягає банки на світ

11-10-2015, 00:10 | Аналітика
Трохи менше половини українських банків досі не розкрили своїх реальних власників або не підтвердили джерела походження капіталів. Банки, що викликали пильний інтерес НБУ, обіцяють надати всю інформацію, адже на кону їх подальше існування.
Читати далі

Американський ринок нафти впаде до 12 доларів за барель - експерт

26-03-2015, 12:44 | Аналітика
Найближчим часом США змушені будуть значно збільшити експорт нафти, що буде пов'язано зі значним перевиробництвом на внутрішньому ринку.
Читати далі
Реклама