iPhone 6 надійде в продаж в середині жовтня

iPhone 6 надійде в продаж в середині жовтня Анонімні джерела фірмової торговельної мережі Apple повідомляють, що новий iPhone 6 надійде в продаж тільки в жовтні поточного року. При цьому анонс новинки як і раніше очікується у вересні.

Портал MacRumors з посиланням на джерело у фірмовій торговельній мережі Apple повідомляє, що дебют нової моделі iPhone запланований на 14 жовтня 2014 Швидше за все, йдеться про момент початку фактичних продажів новинки на території США і деяких інших країн.

При цьому анонс iPhone повинен відбутися 16 вересня, у вівторок. Зазвичай Apple представляє новинки по вівторках, а продажі починаються по п'ятницях.

Нагадаємо, що раніше в мережі з'явилася інформація про те, що Apple планує випустити 80 млн нових iPhone до вересня. При цьому у експертів вже немає ніяких сумнівів, що компанія випустить одразу дві моделі смартфонів. Яку версію Apple збирається презентувати 16 вересня, поки не відомо.

Однак компанія з Купертіно вже не в перший раз дивує масштабністю своїх планів: коли на ринку з'явилися iPhone 5S і 5C, азіатські заводи виробили, за різними оцінками, 50 млн або навіть 60 млн смартфонів.

Попит на iPhone 5C виявився трохи менше жвавим, ніж очікувалося, але для Apple це не стало серйозною проблемою. Тім Кук колись розробив унікальну логістичну систему, яка дозволяє компанії моментально підлаштовуватися під ринкові умови.

Цього разу було прийнято рішення зібрати 70-80 млн iPhone 6 у двох варіантах - з діагоналлю екрана 4,7 і 5,5 дюйма. Це найбільший замовлення в історії Apple і, швидше за все, всієї індустрії гаджетів. Досі Тім Кук та інші топ-менеджери Apple стверджували, що фаблети, тобто смартфони з екраном більше 5 дюймів, не найкраща ідея, так як їх незручно тримати.

Компанія спиралася на власний формат дисплея, з іншими пропорціями, і багато жартували на тему триваючого "​​подовження" iPhone. Якщо інформація від інсайдерів підтвердиться, це означатиме, що Apple все-таки змінила стратегію і тепер діє в загальному тренді.

Найбільші партнери Apple - Foxconn і Pegatron - повинні почати виробництво моделі iPhone з екраном 4,7 дюйма в серпні, а більш велику версію у вересні почне збирати Hon Hai. За інформацією від джерел Wall Street Journal, Foxconn і Pegatron активно готуються до виконання замовлення і наймають сотні нових працівників.

Це звучить майже як сенсація, адже у Foxconn, наприклад, і так мільйон співробітників. Повністю рекордне замовлення на виробництво iPhone 6 повинен бути виконаний до грудня.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Комментариев 0