Вход
Реклама
» » Після надання кредиту, МВФ перевірить Україну вже влітку

Після надання кредиту, МВФ перевірить Україну вже влітку

Автор: Курдали | 13-03-2015, 13:43
Перша оціночна місія Міжнародного валютного фонду очікується в Україні 15 червня, йдеться у звіті, розміщеному на сайті фонду.
Після надання кредиту, МВФ перевірить Україну вже влітку

Згідно з повідомленням, місія проведе оцінку критеріїв, запланованих до виконання на кінець березня 2015 року. Також повідомляється, що оціночна місія МВФ буде працювати в Києві щоквартально.

Нагадаємо, що 11 березня делегація Міжнародного валютного фонду схвалила програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд. дол. строком на 4 роки.

Перший транш, який буде наданий Україні, складе 5 млрд. дол., з яких 2,7 млрд. дол. будуть спрямовані на підтримку бюджету країни.

Нова програма дозволить збалансувати платіжний баланс, надасть більший обсяг фінансування на кращих і гнучкіших умовах для України. Доступним стане міжнародне фінансування для підтримки реформ.

Крім того, уряд України зможе провести консультації з реструктуризації боргів з кредиторами - утримувачами суверенних бондів країни. Можливий обсяг реструктуризованого боргу становить 15 млрд дол.
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи зайти на сайт під своїм ім'ям.

Комментарі -
3


Додати коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:
Реклама