Після надання кредиту, МВФ перевірить Україну вже влітку

Перша оціночна місія Міжнародного валютного фонду очікується в Україні 15 червня, йдеться у звіті, розміщеному на сайті фонду.
Після надання кредиту, МВФ перевірить Україну вже влітку

Згідно з повідомленням, місія проведе оцінку критеріїв, запланованих до виконання на кінець березня 2015 року. Також повідомляється, що оціночна місія МВФ буде працювати в Києві щоквартально.

Нагадаємо, що 11 березня делегація Міжнародного валютного фонду схвалила програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд. дол. строком на 4 роки.

Перший транш, який буде наданий Україні, складе 5 млрд. дол., з яких 2,7 млрд. дол. будуть спрямовані на підтримку бюджету країни.

Нова програма дозволить збалансувати платіжний баланс, надасть більший обсяг фінансування на кращих і гнучкіших умовах для України. Доступним стане міжнародне фінансування для підтримки реформ.

Крім того, уряд України зможе провести консультації з реструктуризації боргів з кредиторами - утримувачами суверенних бондів країни. Можливий обсяг реструктуризованого боргу становить 15 млрд дол.

Похожие новости

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Комментариев 3